| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4910x3510 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| gęstość | 12-30 g/l |
| wlot | 40/50 |
| Waga | 2500-8000kg |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-100S |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| maksymalna wysokość produktu | 3600 mm |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |