| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,003times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-46 |
| Napięcie | AC380V |
|---|---|
| Instalacja zasilania | 15KW |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Pochodzenie | ZheJiang CHINY |
| Czas dostawy | 6-10 dni |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Gęstość pienienia | 10-40 g/l |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Władza | 14KW |
| Gęstość piany | 8-30 G/l |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4950x3450 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3370 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3380 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3370 mm |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4950x3470 mm |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4940x3480 mm |