| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| Życie formy | 100 029 razy |
| Surowce | Stop aluminium |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gęstość EPS | 5-50 |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| Życie formy | 100 034 razy |
| Surowce | Stop aluminium |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gęstość EPS | 5-51 |
| Napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Kolor | Dostosowywanie |
| Surowiec | EPS |
| Czas dostawy | 6-10 dni |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| Życie formy | 100 005 razy |
| Surowce | Stop aluminium |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gęstość EPS | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-110S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,001times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-47 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,002times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |