| zdolność procesowa | Wysoki |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet eksportowy |
| Operacja | Automatyczne |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Surowce | EPS |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Waga | 4000kg-7500kg |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| gęstość | 12-30 g/l |
| wlot | 40/50 |
| Waga | 2500-8000kg |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Surowce | EPS |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Model | XYZ-1000 |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Surowce | EPS |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Waga | 4000kg-7500kg |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Surowce | EPS |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Waga | 4000kg-7500kg |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |