| Średnica komory rozprężnej | 1200 mm |
|---|---|
| Objętość komory rozprężnej | 2,2m3 |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4900 x 4700 x 3200 mm |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Expansion Chamber Diameter | 1200mm |
|---|---|
| Expansion Chamber Volume | 2.2m3 |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4900x4700x3200 mm |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Overall Dimensions | 4490x4970x3400 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4970x3410 mm |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 120-300S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Metoda podgrzewania | Elektryczność |