| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3380 mm |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4930x3490 mm |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-110S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj przetwarzania | Maszyna do spieniania |
|---|---|
| Czas cyklu | 60-140S |
| Wymagana wysokość pomieszczenia | 5 m |
| Pochodzenie | ZHEJIANG CHINA |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| System sterowania | Kontrola PLC |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Surowce | EPS, XPS, EPP |
| Władza | 380 V/50 Hz |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| Życie formy | 100 000 razy |
| Surowce | Stop aluminium |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Czas dostawy | 6-10 dni |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4960x3390 mm |
| napięcie | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Monitorowanie procesu | Wysoki |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowite wymiary | 4490x4960x3390 mm |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| Życie formy | 100 015 razy |
| Surowce | Stop aluminium |
| Port | Szanghaj/Ningbo |
| Gęstość EPS | 5-48 |
| Okres gwarancji | 1 rok |
|---|---|
| gęstość | 12-30 g/l |
| wlot | 40/50 |
| Waga | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |